ELEKTRYKA

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Wykonujemy instalacje elektryczne zgodnie z obowiązującymi normami. Oferowane przez nas usługi świadczymy zarówno dla osób fizycznych jak i przedsiębiorstw na terenie całej Wielkopolski.

POMIARY ELEKTRYCZNE

Zapewniamy profesjonalny pomiar instalacji elektrycznej, dzięki któremu sprawdzimy jej sprawność oraz wytrzymałość.

PROJEKTY ELEKTRYCZNE

Specjalizujemy się w projektowaniu instalacji elektrycznych, sieci nn oraz SN. Opracujemy projekt instalacji elektrycznej na potrzeby każdej inwestycji – od mieszkań aż po sieci przesyłowe.

INSTALACJE ALARMOWE

Instalujemy systemy alarmowe – zarówno przewodowe jak i bezprzewodowe. Oferujemy szeroki wachlarz urządzeń alarmowych oraz odpowiednie dla nich akcesoria: zasilacze, obudowy, akumulatory, oraz przewody instalacyjne.

ELEKTRYCZNE SYSTEMY GRZEWCZE

Montujemy również elektryczne systemy ogrzewania. Proponujemy ogrzewanie budynków poprzez maty grzewcze. W połączeniu z oferowaną przez nas instalacją fotowoltaiczną możesz zminimalizować koszty energii do minimum.

INSTALACJE ODGROMOWE

Zajmujemy się także montażem piorunochronów, które zapewnią ochronę przed wyładowaniem atmosferycznym.

WIDEODOMOFONY

Oferujemy montaż domofonów oraz wideodomofonów. Dobieramy produkty zgodnie z preferencjami naszych klientów oraz określonym przez nich budżetem.

MONITORING

Nasze usługi skierowane są dla domów prywatnych oraz małych firm. Oferujemy fachowe doradztwo, zaprojektowanie oraz montaż i instalację systemu.